- Pack
- last units
1.000
Airlaid Napkins "Damascato" Blue 40x40cm (1000 Units)
The price is for a pack of 1000 Units.
Accesories
With this product also buy
125uses
640438-25-20
500 Units
122, 16€
0,244€/Reusable
In Stock.
125uses
640439-25-20
500 Units
122, 16€
0,244€/Reusable
In Stock.
125uses
640440-25-20
500 Units
122, 16€
0,244€/Reusable
In Stock.
125uses
8048-25-12
300 Units
-30% 113, 78€ Regular price 161,64 €
0,379€/Reusable
In Stock.
See more products
| Colour | Blue |
|---|---|
| Total Dimensions | 40x40cm |
| Design | Damascato |
| Material | Airlaid |
| Product type | Napkin |
| Uses | Tasting |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Square |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Grammage | 45g |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 40 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 1.000 |