- last units
Product Replacements
Discontinued Product
Airlaid Placemat Grey 30x40cm (400 Units)
The price is for a box of 400 Tableclothes airlaid.
Accesories
See more products
| Colour | Grey |
|---|---|
| Total Dimensions | 30x40cm |
| Design | Color |
| Material | Airlaid |
| Product type | Placemat |
| Shape | Rectangular |
| Width | 30 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 40 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 400 |
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions