- Pack
- last units
6
Discontinued Product
Airlaid Table Runner White 0,4x48m P30cm (6 Units)
The price is for a box of 6 Units.
See more products
Do you want to give your table an extra touch of style and elegance without having to cover it completely with a tablecloth? Then the TNT table runner is just what you're looking for!
Halfway between a tablecloth and a placemat, the table runner is a long, narrow tablecloth that is placed in the middle of the table, without completely covering the table surface. A versatile accessory that combines both aesthetics and functionality, a perfect two-in-one!
Do you want to know what makes TNT table runners so special? These table runners are made of a non-woven material that gives them a unique structure. Instead of being woven, they are composed of fibres that are interwoven and thermally bonded to create a fabric-like material.
So what are the advantages? We tell you.
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 0,4x48m |
| Design | Color |
| Material | Airlaid |
| Product type | Manteles en Rollo |
| Shape | Rectangular |
| Width | 40 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 4.800,00 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 6 |
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions