- Pack
- last units
1.000
Product Replacements
228, 21 € 0,408€/Reusable
-28% 21, 93 € 3,655€/Reusable
Discontinued Product
Foam Cup EPS 12Oz/360 ml Ø8,9cm (1000 Units)
The price is for a box of 1000 Units.
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 360 ml |
| Material | FOAM/EPS |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Cold and Hot Drinks |
| Total Capacity | 360ml 12Oz |
| Certificates | Food Contact |
| Top diameter | 9 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 11,5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 1.000 |
12669-50-20
1.000 Units
-12% 94, 98€ Regular price 107,93 €
0,095€/Paper
In Stock.
20uses
4148-16-35
560 Units
228, 21€
0,408€/Reusable
In Stock.
500uses
7852-1-6
6 Units
-10% 21, 93€ Regular price 24,37 €
3,655€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions