- last units
Product Replacements
12, 08 € 0,242€/Sugarcane
Discontinued Product
Foam plate made in EPS laminated 3 compartiments white "quiet classic" design 26cm.
Accesories
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø26cm |
| Design | Quiet Classic |
| Material | FOAM/EPS |
| Product type | Plate |
| Total Capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 26 cm |
| Shape | Round |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 125 |
8630-125
125 Units
-30% 36, 62€ Regular price 52,31 €
0,293€/Foam
In Stock.
110684-50
50 Units
12, 08€
0,242€/Sugarcane
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions