- Pack
- last units
500
Product Replacements
135, 16 € 0,901€/Sugarcane
Discontinued Product
FOAM Tray Thermal "Concorde" White 28X22cm.
The price is for a box of 500 units.
4 Bags of 125 Units.
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 28x22cm |
| Design | Concorde |
| Material | FOAM/EPS |
| Product type | Tray |
| Total Capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Oval |
| Height | 1,5 cm |
| Width | 18 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 23 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 500 |
110725-40-8
320 Units
72, 13€
0,225€/Sugarcane
In Stock.
110688-25-6
150 Units
135, 16€
0,901€/Sugarcane
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions