- last units
Product Replacements
147, 28 € 0,982€/Novotex
147, 28 € 0,982€/Novotex
Discontinued Product
Novotex Placemat Black 120x120cm (150 Units)
The price is for the bag of 150 Units.
With this product also buy
5032-25-10
250 Units
104, 06€
0,416€/Paper
In Stock.
| Colour | Black |
|---|---|
| Total Dimensions | 120x120cm |
| Design | Color |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Manteles Cortados 1x1m y 1,2x1,2m |
| Shape | Square |
| Width | 120 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 120 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 150 |
9149-150
150 Units
147, 28€
0,982€/Novotex
In Stock.
9141-150
150 Units
147, 28€
0,982€/Novotex
In Stock.
9147-150
150 Units
147, 28€
0,982€/Novotex
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions