- last units
Product Replacements
73, 81 € 0,148€/Novotex
73, 81 € 0,148€/Novotex
18, 94 € 18,937€/Novotex
Discontinued Product
Novotex Placemat Pistachio 50g 35x50cm (500 Units)
The price is for a box of 500 Units.
Accesories
See more products
| Colour | Pistachio |
|---|---|
| Total Dimensions | 35x50cm |
| Design | Color |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Placemat |
| Shape | Square |
| Width | 35 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 50 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 500 |
11546-500
500 Units
73, 81€
0,148€/Novotex
In Stock.
11540-500
500 Units
73, 81€
0,148€/Novotex
In Stock.
11534-500
500 Units
73, 81€
0,148€/Novotex
In Stock.
9121-1
1 Units
18, 94€
18,937€/Novotex
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions