Alternative Products:
171, 43 € 1,143€/Novotex
171, 43 € 1,143€/Novotex
128, 05 € 0,854€/Non
Novotex Placemat White 120x120cm (150 Units)
The price is for the bag of 150 Units.
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 1,2x1,2m |
| Design | Color |
| Material | TNT PP (Non-Woven) |
| Product type | Manteles Cortados 1x1m y 1,2x1,2m |
| Aperture | 20 cm |
| Shape | Square |
| Height | 40 cm |
| Width | 1,20 m |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Grammage | 50 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 123 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 150 |
13225-150
150 Units
161, 52€
1,077€/Non
In Stock.
9154-150
150 Units
171, 43€
1,143€/Novotex
In Stock.
9165-150
150 Units
171, 43€
1,143€/Novotex
In Stock.
12689-150
150 Units
128, 05€
0,854€/Non
In Stock.
12685-150
150 Units
189, 00€
1,260€/Non
In Stock.
12701-1
1 Units
22, 55€
22,554€/Non
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions