- last units
Product Replacements
18, 94 € 18,937€/Novotex
51, 79 € 0,104€/Novotex
31, 36 € 31,363€/Novotex
Discontinued Product
Novotex Tablecloth Roll Pistachio 50g 1x50m (1 Unit)
The price is for a pack of 1 Unit.
In many bars and cafes, it is often necessary to change the layout of the tables to help keep our customers comfortable while they enjoy themselves. In these cases, the availability of different sizes of tablecloths can be crucial.
Fortunately, we have the perfect solution for you! Our TNT tablecloths on a roll allow you to cut them to size according to what you need for each table. This not only improves service efficiency and reduces waste, but also makes it easier to prepare your service.
| Colour | Pistachio |
|---|---|
| Total Dimensions | 1x50m |
| Design | Color |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Manteles en Rollo |
| Shape | Rectangular |
| Width | 100 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 50 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 1 |
11699-150
150 Units
91, 11€
0,607€/Tablecloth
In Stock.
9121-1
1 Units
18, 94€
18,937€/Novotex
In Stock.
9160-500
500 Units
51, 79€
0,104€/Novotex
In Stock.
5253-1
1 Units
31, 36€
31,363€/Novotex
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions