Product Replacements
-20% 5, 69 € 0,228€/Paper
12, 04 € 0,482€/Paper
96, 32 € 0,385€/Paper
Discontinued Product
Kraft Paper Bag with Handles 115g/m² 27+10x22cm.
With this product also buy
5136-25
25 Units
4, 11€
0,165€/Paper
In Stock.
5136-25-40
1.000 Units
115, 12€
0,115€/Paper
In Stock.
34027-10-6
60 Units
147, 35€
2,456€/Foil
In Stock.
39004-25-10
250 Units
70, 66€
0,283€/Paper
In Stock.
4174-200-25
5.000 Units
203, 57€
0,041€/Paper
In Stock.
34027-10
10 Units
30, 70€
3,070€/Foil
In Stock.
See more products
| Colour | Kraft |
|---|---|
| Total Dimensions | 22+10x27cm |
| Design | Shopping |
| Material | Paper |
| Product type | Bag with Handles |
| Certificates | PEFC |
| Height | 27 cm |
| Width | 22 |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Grammage | 100g/m2 |
| Type | Bolsas |
| Gusset | 11 cm |
| Price for | 25 |
12621-25
25 Units
-15% 6, 05€ Regular price 7,11 €
0,242€/Paper
In Stock.
5025-25
25 Units
-20% 5, 69€ Regular price 7,11 €
0,228€/Paper
In Stock.
4830-25
25 Units
12, 04€
0,482€/Paper
In Stock.
4830-25-10
250 Units
96, 32€
0,385€/Paper
In Stock.
41311-25
25 Units
15, 06€
0,603€/Paper
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions