- Pack
- sale
250
Product Replacements
82, 63 € 0,331€/Paper
94, 38 € 0,378€/Paper
12, 04 € 0,482€/Paper
Discontinued Product
White Kraft Paper Bag with Handles 100g/m² 25+11x31cm.
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 25+11x31cm |
| Design | Shopping |
| Material | Paper |
| Uses | Carrier |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 31 cm |
| Width | 25 cm |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Grammage | 100g/m2 |
| Intrastat | 48194000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Bolsas |
| Gusset | 11 cm |
| Price for | 250 |
41311-25-10
250 Units
120, 52€
0,482€/Paper
In Stock.
5027-25-10
250 Units
82, 63€
0,331€/Paper
In Stock.
5029-25-10
250 Units
94, 38€
0,378€/Paper
In Stock.
4830-25
25 Units
12, 04€
0,482€/Paper
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions