- last units
Product Replacements
Discontinued Product
Paper Baking Mold Kraft 17,5x8,5x4cm (75 Units)
The price is for a pack of 75 Units.
With this product also buy
11767-166
166 Units
34, 91€
0,210€/Foil
In Stock.
See more products
| Colour | Brown |
|---|---|
| Total Dimensions | 17,5x8,5x4cm |
| Design | Bicolour |
| Material | Kraft Paper |
| Product type | baking mold |
| Height | 4 cm |
| Width | 8,5 cm |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 17,5 cm |
| Price for | 75 |
11651-50
50 Units
-25% 10, 58€ Regular price 14,11 €
0,212€/12x8x2,5cm
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions