- Pack
- last units
1.000
Discontinued Product
Paper Cup "Parisian" 12 Oz/360ml Ø8,9cm (1.000 Units)
20 packs de 50 Units.
The price is for a box of 1.000 Units.
Accesories
See more products
| Colour | Black |
|---|---|
| Design | Parisian |
| Material | Cardboard |
| Uses | Cold and Hot Drinks |
| Total Capacity | 360ml 12Oz |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 8,9 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 11,2 cm |
| Food Contact | Yes |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 1.000 |
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions