- Pack
- last units
1.000
Discontinued Product
Paper Cup "Parisian" 8 Oz/240ml Ø8,0cm (1000 Units)
The price is for a box of 1.000 Units.
20 bags of 50 units for a box.
Accesories
See more products
| Colour | Black |
|---|---|
| Design | Parisian |
| Material | Cardboard |
| Total Capacity | 240ml 8Oz |
| Certificates | Food Contact |
| Lower diameter | 5,1 cm |
| Top diameter | 8 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 9,5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 1.000 |
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions