- Pack
- last units
1.000
Product Replacements
131, 85 € 0,132€/Cardboard
Discontinued Product
Paper Cup White 16 Oz/500ml Ø9,0cm (1000 Units)
The price is for a bag of 1000 Units.
20 bags of 50 Units.
Accesories
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 500 ml |
| Material | Cardboard |
| Uses | Cold and Hot Drinks |
| Total Capacity | 500ml 16Oz |
| Certificates | Food Contact |
| Lower diameter | 6 cm |
| Top diameter | 9 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 13 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 1.000 |
4012-25-20
500 Units
-12% 72, 41€ Regular price 82,28 €
0,145€/Paper
In Stock.
4799-50-20
1.000 Units
131, 85€
0,132€/Cardboard
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions