- Plastic Free
Product Replacements
4, 46 € 0,179€/Paper
Discontinued Product
Paper Food Boat Tray Kraft-Kraft 780ml 15,5x9x5,5cm (25 Units)
The price is for a pack of 25 Units.
Accesories
See more products
| Colour | Kraft-Kraft |
|---|---|
| Total Dimensions | 15,5x9x5,5cm |
| Design | MonoUso |
| Material | Cardboard |
| Product type | Envases de Cartón |
| Uses | Fast Food |
| Total Capacity | 780 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 5,5 cm |
| Top diameter | Ø17cm |
| Shape | Rectangular |
| Height | 5,5 cm |
| Width | 9 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 15,5 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 25 |
4401-25
25 Units
3, 99€
0,160€/Paper
In Stock.
13106-25
25 Units
4, 46€
0,179€/Paper
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions