- Pack
6.000
Cenefa Paper Napkin 20x20cm, made of triple layer of cellulose pulp, in Black colour.
The price is for the Box of 6.000 Units. 60 Packs of 100 Units.
Accesories
With this product also buy
20uses
3017-16-63
1.008 Units
82, 89€
0,082€/Reusable
In Stock.
20uses
3017-16
16 Units
1, 65€
0,103€/Reusable
In Stock.
See more products
| Colour | Black |
|---|---|
| Total Dimensions | 20x20cm |
| Material | Paper |
| Product type | Servilletas 20x20cm y 25x25 cm Cocktail |
| Unfolded Width | 20 cm |
| Shape | Square |
| Recyclable | Yes |
| Price for | 6.000 |
9024-100-24
2.400 Units
54, 60€
0,023€/Cocktail
In Stock.
70012-100-60
6.000 Units
82, 04€
0,014€/Cocktail
In Stock.
4347-100-60
6.000 Units
108, 90€
0,018€/Paper
In Stock.
4351-100-60
6.000 Units
108, 90€
0,018€/Cocktail
In Stock.
4348-100-60
6.000 Units
108, 90€
0,018€/Cocktail
In Stock.
4793-100-60
6.000 Units
108, 90€
0,018€/Cocktail
In Stock.
Product Reviews / Q&A