- Pack
- last units
600
Discontinued Product
Paper Napkin "Buen Provecho" 40x40cm.
The price is for a box of 600 Units.
Accesories
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 40x40cm |
| Design | Enjoy your Meal |
| Material | Paper |
| Product type | Napkin |
| Shape | Square |
| Width | 40 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 40 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 600 |
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions