- last units
Product Replacements
3, 82 € 0,076€/Paper
2, 27 € 0,023€/Cocktail
Discontinued Product
Decorative Paper Napkin Yellow 25x25cm 2C.
The price is for a pack of 200 Units.
See more products
| Colour | Yellow |
|---|---|
| Total Dimensions | 25x25cm |
| Design | Ending |
| Material | Tissue Paper |
| Product type | Napkin |
| Uses | Tasting and Cocktail |
| Shape | Square |
| Width | 25 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 25 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 200 |
9984-100
100 Units
2, 41€
0,024€/Cocktail
In Stock.
10009-50
50 Units
3, 82€
0,076€/Paper
In Stock.
4351-100
100 Units
2, 27€
0,023€/Cocktail
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions