- Pack
- sale
300
Product Replacements
236, 63 € 0,789€/Paper
Discontinued Product
Paper Popcorn Box 3900ml 18,1x14,2x19,4cm
The price is for a box of 300 Units.
See more products
| Colour | Red |
|---|---|
| Total Dimensions | 3900 ml |
| Design | Premium |
| Material | Cardboard |
| Product type | Cajas para Palomitas |
| Total Capacity | 3900 ml |
| Lower diameter | 14,2 cm |
| Top diameter | 18,1 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 19,4 cm |
| Compostable | Yes |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 300 |
521101-25-12
300 Units
269, 31€
0,898€/Paper
In Stock.
522804-25-12
300 Units
236, 63€
0,789€/Paper
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions