- Pack
- last units
6
Product Replacements
169, 88 € 28,314€/Paper
115, 94 € 19,324€/Paper
Discontinued Product
Paper Tablecloth Roll Blue 1x100m. 40g (6 Units)
The price is for a box of 6 Units.
See more products
| Colour | Blue |
|---|---|
| Total Dimensions | 1x100m |
| Design | Color |
| Material | Paper |
| Product type | Placemat |
| Shape | Rectangular |
| Width | 100 cm |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 500,00 cm |
| Recyclable | Yes |
| Price for | 6 |
4345-1-6
6 Units
257, 33€
42,888€/Paper
.
70001-1-6
6 Units
169, 88€
28,314€/Paper
In Stock.
45006-1-6
6 Units
115, 94€
19,324€/Paper
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions