- Pack
- last units
6
Product Replacements
-28% 152, 90 € 25,483€/Paper
257, 33 € 42,888€/Paper
115, 94 € 19,324€/Paper
Discontinued Product
Paper Tablecloth Roll Pistachio 1x100m. 40g (6 Units)
The price is for a box of 6 Units.
See more products
| Colour | Pistachio |
|---|---|
| Total Dimensions | 1x100m |
| Design | Color |
| Product type | Placemat |
| Shape | Rectangular |
| Width | 100 cm |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 10.000,00 cm |
| Recyclable | Yes |
| Price for | 6 |
8861-1-6
6 Units
218, 04€
36,340€/Paper
In Stock.
8862-1-6
6 Units
-10% 152, 90€ Regular price 169,88 €
25,483€/Paper
In Stock.
4345-1-6
6 Units
257, 33€
42,888€/Paper
.
45006-1-6
6 Units
115, 94€
19,324€/Paper
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions