- last units
Product Replacements
12, 97 € 3,243€/Plastic
7, 53 € 2,509€/Plastic
Discontinued Product
Plastic Bowl PS Crystal Hard Turquoise 3500ml 28x28cm (1 Unit)
The price is for a bag of 1 Units.
Accesories
See more products
| Colour | Turquoise |
|---|---|
| Total Dimensions | 3500 ml |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Bowl |
| Uses | Restaurants and Catering |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Square |
| Height | 8,2 cm |
| Width | 28 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 28 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 1 |
5088-1
1 Units
-15% 3, 49€ Regular price 4,10 €
3,485€/Plastic
In Stock.
20uses
7041-4
4 Units
12, 97€
3,243€/Plastic
In Stock.
125uses
7822-3
3 Units
7, 53€
2,509€/Plastic
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions