- Pack
- last units
20uses
500
20uses
Product Replacements
131, 89 € 0,264€/PS
Discontinued Product
Plastic Collins Glass PS Crystal 300 ml (500 Units)
The price is for a box of 500 Units.
50 Bags, 10 Units for Box.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 300ml |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Cold and Hot Drinks |
| Total Capacity | 300ml |
| Certificates | Food Contact |
| Lower diameter | 4,8 cm |
| Top diameter | 5,8 cm |
| Shape | Cylinder |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Price for | 500 |
20uses
3002-10-50
500 Units
87, 12€
0,174€/Reusable
In Stock.
20uses
3008-10-50
500 Units
131, 89€
0,264€/PS
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions