- last units
Product Replacements
-20% 11, 53 € 0,231€/Plastic
11, 29 € 0,226€/Plastic
Discontinued Product
Plastic Container APET Round shape Transparente 400ml Ø12cm (40 Units)
The price is for a bag of 40 Units.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 400 ml |
| Material | PET |
| Product type | Envases Bisagra Frío PET |
| Total Capacity | 400 ml |
| Diameter | 12 cm |
| Height | 6,7 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 40 |
12189-480
480 Units
162, 72€
0,339€/Plastic
In Stock.
11030-50
50 Units
-20% 11, 53€ Regular price 14,41 €
0,231€/Plastic
In Stock.
5336-50
50 Units
11, 29€
0,226€/Plastic
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions