- Pack
- last units
125uses
420
Product Replacements
242, 18 € 0,577€/Reusable
226, 68 € 0,540€/Reusable
226, 68 € 0,540€/Reusable
Discontinued Product
Plastic Cup PP "Frost" Lilac 350ml (420 Units)
The price is for the box of 420 Units.
21 Bags 20 Units for Box.
See more products
| Colour | Purple |
|---|---|
| Total Dimensions | 350 ml |
| Design | Frost |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Cold and Hot Drinks |
| Total Capacity | 350 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Top diameter | 8,4 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 11,5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 420 |
125uses
7828-20-21
420 Units
242, 18€
0,577€/Reusable
In Stock.
125uses
7829-20-21
420 Units
242, 18€
0,577€/Reusable
In Stock.
125uses
7827-20-21
420 Units
226, 68€
0,540€/Reusable
In Stock.
125uses
7784-20-21
420 Units
226, 68€
0,540€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions