- Pack
- last units
200
Product Replacements
-50% 151, 45 € 0,757€/PET
Discontinued Product
Plastic Deli Container PET Tamper-Evident Dome Lid Flat 710ml (200 Units)
The price is for a box of 200 Units.
2 Bags 100 Units for Box.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 710 ml |
| Design | Fly |
| Material | PET |
| Total Capacity | 710ml |
| Height | 4,8 cm |
| Width | 16,30 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 18,10 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 200 |
8595-25-8
200 Units
-38% 60, 71€ Regular price 97,91 €
0,304€/PET
In Stock.
8605-25-8
200 Units
-38% 151, 45€ Regular price 244,27 €
0,757€/PET
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions