- last units
Product Replacements
16, 00 € 0,320€/PET
26, 90 € 0,269€/PET
Discontinued Product
Plastic Deli Container Tamper-Evident High Dome Lid 475ml.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 475 ml |
| Design | Delivery T |
| Material | PET |
| Total Capacity | 475 ml |
| Height | 6,35 cm |
| Width | 12,4 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 14 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 100 |
8595-25
25 Units
-35% 9, 95€ Regular price 15,30 €
0,398€/PET
In Stock.
110653-50
50 Units
16, 00€
0,320€/PET
In Stock.
110679-100
100 Units
26, 90€
0,269€/PET
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions