- last units
Product Replacements
17, 19 € 0,344€/Tub
11, 94 € 0,119€/Plastic
-12% 109, 15 € 0,218€/Black
Discontinued Product
Plastic Deli Container rPET "DeliGourmet" 12 Oz/355ml.
Accesories
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 355 ml |
| Design | Gourmet |
| Material | rPET |
| Product type | Envases Redondo Frío rPET |
| Total Capacity | 355 ml |
| Lower diameter | 10 cm |
| Top diameter | 11,7 cm |
| Height | |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 50 |
12189-480
480 Units
162, 72€
0,339€/Plastic
In Stock.
11899-50
50 Units
17, 19€
0,344€/Tub
In Stock.
4455-100
100 Units
11, 94€
0,119€/Plastic
In Stock.
4450-500
500 Units
-12% 109, 15€ Regular price 124,03 €
0,218€/Black
In Stock.
22006-500
500 Units
-15% 103, 03€ Regular price 121,21 €
0,206€/PP
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions