- last units
Accesories
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø15x4cm |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Lid |
| Uses | Restaurants and Catering |
| Total Capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 15 cm |
| Shape | Round |
| Height | 4 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 125 |
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions