- last units
Plastic Dome Lid with Hole PET Ø9,3cm for PET Cup 420ml (100 Units)
The price is for the bag of 100 Units.
Accesories
With this product also buy
5262-50
50 Units
8, 20€
0,164€/Budget
In Stock.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø9,3cm |
| Material | PET |
| Product type | Lid |
| Uses | Cold Drinks |
| Total Capacity | 420ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 9,3 cm |
| Shape | Round |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 100 |