- last units
Discontinued Product
Plastic Foam Soap Dispenser ABS White 900ml (1 Unit)
Price for 1 Unit.
With this product also buy
4270-1
1 Units
12, 10€
12,100€/Adhesive
In Stock.
11336-1
1 Units
31, 46€
31,460€/Paper
In Stock.
See more products
Description: Paris Foam Soap Dispenser in White finish made of ABS with a capacity of 900 ml.
Capacity: 900 ml.
Colour: White.
Material: ABS.
Measurements:
Height: 250 mm.
Width: 126 mm.
Presentation:
The price is for a Pack of 1 Unit.
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | 12,6x10,7cm |
| Material | ABS |
| Product type | Soap Dispenser |
| Uses | Hygiene |
| Total Capacity | 900 ml |
| Shape | Rectangular |
| Height | 25 cm |
| Width | |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Químicos |
| Price for | 1 |
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions