- Pack
- last units
600
Product Replacements
148, 24 € 0,165€/Hinged
151, 47 € 0,151€/Hinged
Discontinued Product
Salad bowl Square hinged lid 250ml Clear made of PP.
The price is for a box of 600 Units.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 250 ml |
| Design | Extra Stiff |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Total Capacity | 250ml |
| Height | 2,2 cm |
| Width | 11 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 11 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 600 |
11017-50-18
900 Units
184, 11€
0,205€/Hinged
In Stock.
20uses
12284-50-18
900 Units
148, 24€
0,165€/Hinged
In Stock.
5348-50-20
1.000 Units
151, 47€
0,151€/Hinged
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions