- last units
Product Replacements
-30% 16, 03 € 0,641€/Plastic
Discontinued Product
Plastic Hinged Deli Container OPS "StayLock" Clear 770ml (125 Units)
The price is for a pack of 125 Units.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 770 ml |
| Design | StayLock |
| Material | OPS (Polystyrene) |
| Total Capacity | 770 ml |
| Height | 7 cm |
| Width | 13 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 31,1 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 125 |
8772-25
25 Units
-30% 12, 66€ Regular price 18,08 €
0,506€/Plastic
In Stock.
8766-25
25 Units
-30% 16, 03€ Regular price 22,91 €
0,641€/Plastic
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions