- Pack
- last units
1.000
Product Replacements
59, 19 € 0,059€/Lid
67, 32 € 0,067€/Lid
85, 06 € 0,043€/Lid
Discontinued Product
Plastic Lid with Hole PS for Foam Cup Ø8,1cm (1000 Units)
The price is for a box of 1.000 Units.
10 bags of 100 Units.
Accesories
See more products
| Colour | Black |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø8,1cm |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Lid |
| Uses | Cold and Hot Drinks |
| Total Capacity | 260 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 7,9 cm |
| Shape | Round |
| Biodegradable | Yes |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 1.000 |
8723-100-10
1.000 Units
-25% 145, 24€ Regular price 193,65 €
0,145€/Plastic
In Stock.
4892-100-10
1.000 Units
59, 19€
0,059€/Lid
In Stock.
4893-100-10
1.000 Units
67, 32€
0,067€/Lid
In Stock.
4802-100-20
2.000 Units
85, 06€
0,043€/Lid
In Stock.
4803-100-20
2.000 Units
117, 42€
0,059€/Plastic
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions