- last units
Plastic Lid with Straw Slot PET Flat Ø9,8cm (100 Units)
The price is for a bag of 100 Units.
Accesories
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø9,8cm |
| Material | PET |
| Product type | Lid |
| Uses | Cold Drinks |
| Cantidad Mínima Palé | 210 |
| Total Capacity | 610 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 9,8 cm |
| Shape | Round |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 100 |