- last units
125uses
Product Replacements
38, 97 € 1,559€/Reusable
-20% 4, 04 € 1,009€/Reusable
-20% 9, 50 € 0,380€/Reusable
Discontinued Product
Disposable Plastic Plate made in polypropylene flat Round shape turquoise 22 cm.
The price is for a pack of 50 units
Accesories
See more products
| Colour | Turquoise |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø22cm |
| Design | Round |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Plate |
| Total Capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | Ø22 cm |
| Top diameter | 22 cm |
| Shape | Round |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 50 |
125uses
7305-25
25 Units
-15% 15, 01€ Regular price 17,66 €
0,601€/Gold
In Stock.
125uses
7955-25
25 Units
24, 53€
0,981€/Reusable
In Stock.
125uses
7466-25
25 Units
38, 97€
1,559€/Reusable
In Stock.
125uses
7875-4
4 Units
-20% 4, 04€ Regular price 5,05 €
1,009€/Reusable
In Stock.
125uses
7814-25
25 Units
-20% 9, 50€ Regular price 11,88 €
0,380€/Reusable
In Stock.
125uses
7992-25
25 Units
16, 34€
0,654€/Reusable
In Stock.
125uses
8030-12
12 Units
20, 02€
1,669€/Reusable
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions