- Pack
- last units
125uses
144
Discontinued Product
Plastic plate made in polypropylene microwavable for pizza white 35 cm.
The price is for a box of 144 units.
Accesories
See more products
| Colour | White |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø35cm |
| Design | Round |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Plate |
| Total Capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 35 cm |
| Shape | Round |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 144 |
125uses
7321-25-24
600 Units
229, 85€
0,383€/Ø18,5cm
In Stock.
125uses
7308-25-24
600 Units
281, 18€
0,469€/Ø22cm
In Stock.
125uses
7461-25-12
300 Units
405, 25€
1,351€/Ø29cm
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions