- Pack
- last units
120
Product Replacements
80, 36 € 0,134€/Sugarcane
80, 36 € 0,134€/Sugarcane
Discontinued Product
Plastic Plate extra rigid Round shape Eggplant 19 cm.
The price is for a box of 120 units. 12 bags of 10 units.
Accesories
See more products
Designed for multiple uses, this product can be reused without losing its functionality. Its durable material extends its lifespan, making it a practical and cost-effective option for everyday use. Proper cleaning after each use is recommended to maintain its properties.
| Colour | Purple |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø19cm |
| Design | Extra Stiff |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Plate |
| Total Capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 19 cm |
| Shape | Round |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Price for | 120 |
110682-50-12
600 Units
55, 99€
0,093€/Sugarcane
In Stock.
12642-50-12
600 Units
80, 36€
0,134€/Sugarcane
In Stock.
12645-50-12
600 Units
80, 36€
0,134€/Sugarcane
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions