- Pack
- last units
72
Product Replacements
138, 55 € 0,139€/Sugarcane
Discontinued Product
Plastic Plate extra rigid made in polystyrene Square shape Turquoise 22,5 cm.
The price is for a box of 72 units.
Accesories
See more products
| Total Dimensions | 22,5x22,5cm |
|---|---|
| Design | Square Extra Stiff |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Plate |
| Total Capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 22,5 cm |
| Shape | Square |
| Food Contact | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 72 |
41231-40-8
320 Units
85, 34€
0,267€/Sugarcane
In Stock.
110686-50-20
1.000 Units
138, 55€
0,139€/Sugarcane
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions