- last units
125uses
Product Replacements
28, 35 € 0,567€/Reusable
28, 35 € 0,567€/Reusable
14, 90 € 0,596€/Reusable
Discontinued Product
PP Plastic Tray Microwavable Oval Shape blue 25,5x19 cm.
The price is for a pack of 50 Units.
See more products
| Colour | Blue |
|---|---|
| Total Dimensions | 25,5x19cm |
| Design | Round |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Tray |
| Total Capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Oval |
| Width | 19 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Length | 25,5 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 50 |
125uses
9802-25
25 Units
-20% 23, 94€ Regular price 29,93 €
0,958€/Mediterranean Blue
In Stock.
125uses
7340-50
50 Units
28, 35€
0,567€/Turquoise
In Stock.
125uses
9802-25
25 Units
-20% 23, 94€ Regular price 29,93 €
0,958€/Reusable
In Stock.
125uses
7342-50
50 Units
28, 35€
0,567€/Reusable
In Stock.
125uses
7340-50
50 Units
28, 35€
0,567€/Reusable
In Stock.
125uses
7335-25
25 Units
14, 90€
0,596€/Reusable
In Stock.
125uses
7337-25
25 Units
15, 74€
0,630€/Reusable
In Stock.
125uses
7336-50
50 Units
28, 35€
0,567€/Reusable
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions