- last units
125uses
Product Replacements
Discontinued Product
PP Plastic Tray Microwavable Oval Shape blue 31,5x22 cm.
The price is for a pack of 25 Units.
See more products
| Colour | Blue |
|---|---|
| Total Dimensions | 31,5x22cm |
| Design | Round |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Tray |
| Total Capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Oval |
| Width | 22 |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Length | 31,5 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Premium |
| Price for | 25 |
125uses
7346-25
25 Units
-20% 16, 42€ Regular price 20,52 €
0,657€/Burgundy
In Stock.
125uses
7353-25
25 Units
28, 58€
1,143€/Turquoise
In Stock.
125uses
7352-25
25 Units
-20% 16, 42€ Regular price 20,52 €
0,657€/Purple
In Stock.
125uses
7348-25
25 Units
-30% 22, 59€ Regular price 32,27 €
0,904€/White
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions