- Pack
- last units
504
Product Replacements
79, 94 € 1,599€/Plastic
Discontinued Product
Plastic Salad Bowl PET "PresentaBowls" Clear 240ml Ø15cm (504 Units)
The price is for a pack of 504 Units.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 240 ml |
| Design | Freezer |
| Material | PET |
| Product type | Bowl |
| Total Capacity | 240ml 8Oz |
| Top diameter | 10,6 cm |
| Height | 3,6 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 504 |
110612-50-10
500 Units
124, 53€
0,249€/Plastic
In Stock.
10504-25-2
50 Units
79, 94€
1,599€/Plastic
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions