- last units
125uses
Product Replacements
35, 28 € 35,284€/Bamboo
Discontinued Product
Plastic Serving Cones with Serving Cone Holder Clear 75ml 18x26cm (5 Kits)
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | 18x26cm |
| Design | UltraClear |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Pick |
| Total Capacity | 75ml 2,5Oz |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Elongated |
| Width | 18 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 26 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | |
| Range | Luxury |
| Price for | 5 |
10017-1
1 Units
13, 49€
13,492€/Bamboo
In Stock.
10011-1
1 Units
35, 28€
35,284€/Bamboo
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions