- last units
Product Replacements
Discontinued Product
Plastic Souffle Cup PP Clear 120ml Ø7,3cm (125 Units)
The price is for a bag of 125 Units.
See more products
| Colour | Transparent |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø7,5cm |
| Design | Mini |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Plastic Containers for Sauces |
| Total Capacity | 120ml 4Oz |
| Diameter | 7,3 cm |
| Top diameter | Ø7,5cm |
| Height | 4,6 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 125 |
8802-125
125 Units
-20% 9, 56€ Regular price 11,95 €
0,077€/Transparent
In Stock.
5149-125
125 Units
-20% 8, 06€ Regular price 10,08 €
0,065€/Black
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions