- Pack
- last units
5.000
Discontinued Product
Plastic Souffle Cup PS Clear 30ml Ø4,8cm (5000 Units)
The price is for a box of 5000 Units.
20 packs of 250 Units.
Accesories
See more products
| Colour | Translucent |
|---|---|
| Total Dimensions | 30ml |
| Design | Classic |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Total Capacity | 30 ml |
| Top diameter | 4,8 cm |
| Height | 3,2 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 5.000 |
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions