- last units
125uses
Plastic Stemmed Flute Sparkling Wine Blue 140ml 2P (20 Units)
The price is for a bag of 20 Units.
See more products
| Colour | Blue |
|---|---|
| Total Dimensions | 140 ml |
| Design | Catering |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Beer Glass |
| Total Capacity | 140 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Top diameter | 5,5 cm |
| Shape | Concave |
| Height | 18 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Luxury |
| Price for | 20 |
125uses
7934-20
20 Units
12, 09€
0,604€/Transparent Red
In Stock.