- Pack
- last units
125uses
125uses
Product Replacements
113, 61 € 0,568€/Reusable
Discontinued Product
Plastic Stemmed Glass Cocktail Blue Pearl 185ml 2P (20 Units)
The price is for a bag of 20 Units.
See more products
| Colour | Blue |
|---|---|
| Total Dimensions | 185 ml |
| Design | Catering |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Gin Tonic Glass |
| Total Capacity | 185 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Top diameter | 9,5 cm |
| Shape | Concave |
| Height | |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Luxury |
| Price for | 20 |
125uses
7598B2-20
20 Units
17, 90€
0,895€/Reusable
In Stock.
125uses
7598B2-20-10
200 Units
113, 61€
0,568€/Reusable
In Stock.
Product Reviews / Q&A
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions