- last units
125uses
Product Replacements
14, 45 € 0,722€/Reusable
16, 00 € 0,800€/Reusable
Accesories
| Colour | Black |
|---|---|
| Total Dimensions | 200ml |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Glass |
| Total Capacity | 200ml |
| Certificates | Food Contact |
| Top diameter | Ø8,5cm |
| Shape | Concave |
| Height | 14 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Luxury |
| Price for | 20 |
125uses
7898-20
20 Units
-20% 16, 07€ Regular price 20,08 €
0,803€/Reusable
In Stock.
125uses
7905-20
20 Units
14, 45€
0,722€/Reusable
In Stock.
125uses
7900-20
20 Units
16, 00€
0,800€/Reusable
In Stock.
Warning: Undefined array key "nb_questions" in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
Warning: Attempt to read property "value" on null in /media/monouso.dev/website/var/cache/dev/smarty/compile/envalia/dc/83/fc/dc83fcbc390b5d7136f2372efdc0d9032d2e26fc_2.file.average-grade-stars.tpl.php on line 35
0 Questions